Witamy w serwisie Hurtowni Gustaw, zapraszamy do zapoznania się z Naszą ofertą!!!                                                                                                                                         Witamy w serwisie Hurtowni Gustaw, zapraszamy do zapoznania się z Naszą ofertą!!!


O FIRMIE

GALERIA

CENNIK

GAZETKA

KONTAKT

Rzetelna Firma

PHU GUSTAW  swoją działalność rozpoczęło  w marcu 1999 roku. Pierwsza siedziba znajdowała się  w Lublinie przy
ul. Chemicznej 19.  W 2002 roku firma została przeniesiona do nowej  siedziby  w Lublinie  przy ulicy Wojciechowskiej 7i.
Teren działania obejmuje obszar województwa lubelskiego, w ofercie handlowej posiadamy produkty chemii  gospodarczej, kosmetyków, artykułów sanitarnych i higienicznych. W ramach przedsiębiorstwa  działa  Hurtownia Farmaceutyczna,
 która posiada w sprzedaży  środki przeciwbólowe, wyroby medyczne, produkty lecznicze. Naszym klientom oferujemy bezpłatny transport oraz korzystne formy kredytowania na zakupiony towar. Nasza  firma w 2005 roku przystąpiła do zrzeszenia 13 hurtowni  po nazwą  GRUPA POŁUDNIE. Przystąpienie do grupy umocniło naszą pozycję na rynku przez co możemy proponować lepsze warunki  handlowe.

 Zapraszamy do współpracy.

 Korzystając z możliwości  chcielibyśmy  serdecznie podziękować wszystkim Naszym Współpracownikom, Przyjaciołom, Kontrahentom, Dostawcom, za podanie pomocnej Dłoni  w trudnym dla nas okresie na przełomie 1998/1999 roku.

 

                                                                         Serdecznie Dziękuję i Pozdrawiam
                                                                            Joanna Gustaw
certyfikat gazela

 

 

..::MiP design::..

 | o firmie | galeria | cennik | gazetka | kontakt |